logo

SPONSORLAR

Sponsorlarımız burada görüntülenir.
balli-metal-logo

Ballı Metal

Kurulduğu 1978 yılından bu yana metal sektöründe faaliyet gösteren firma; öncelikle kalıp, aparat, fikstür ve özel makine imalatı alanlarında hizmet vermiştir. 1993 yılında gerçekleşen yeniden yapılanma çalışmalarıyla hizmet alanlarına seri üretimi de ekleyerek gelişmeye devam etmiştir. Yılların tecrübelerine sahip, yüksek kabiliyetli kalıp atölyelerinde, kendi ürettikleri kalıplar ile preslerinde sac parça imalatı yapmaktadır.

Web sitesi

bosch-logo

Bosch Türkiye

Türkiye’de ilk kez 1910 yılında kurulan bir temsilcilikle faaliyetlerine başlayan Bosch Grubu, ilk fabrikasını 1972 yılında Bursa’da kurdu. Teknoloji ve hizmetler alanında önde gelen tedarikçilerden biri olarak Bosch’un Türkiye’de, ‘Mobilite Çözümleri’, ‘Enerji ve Bina Teknolojileri’, ‘Sanayi Teknolojileri” ile ‘Dayanıklı Tüketim Malları’ alanlarında faaliyet gösteren beş ayrı şirketi bulunuyor. Bosch Grubu’nun ürün ve hizmetleri; yenilikçi, fayda sağlayan ve sıra dışı çözümler aracılığıyla yaşam kalitesini artırmak için tasarlanıyor. Böylelikle Bosch, dünya çapında “Yaşam için teknoloji’ üretiyor.

Web sitesi

bsg-logo

BSG

2000 yılında pazara giriş yapan BSG Auto Parts, yerel ve küresel pazarlarda kaliteli “Orijinal Parça” üreticileriyle anlaşmalar yaparak hızlı ve kendinden emin bir şekilde gelişmiştir. Bugün, BSG Auto Parts, müşterilerine Ford, Mercedes-Benz, Volkswagen, Opel, Bmw, Peugeot, Citroen, Hyundai, Kia, Audi, Seat, Skoda, Land Rover, Mini, Chevrolet, Fiat, Subaru, Daihatsu, Toyota, Honda, Mitsubishi, Mazda, Nissan, Suzuki ve Renault gibi üreticilerin parçaları için 15.000’in üzerinde referans sağlamaktadır.

Web sitesi

mfk-logo

M.F.K. Makina Freze Kalıp

MFK Makina faaliyetlerini 15.000 m2 lik kapalı alanda sürdürmektedir. Tesisisin içerisinde Talaşlı İmalat, Kaynak konstrüksiyon, Kalite Kontrol ve mühendislik çalışmaları sürdürebilmektedir. Firmam 2006 yılından beri TAI’ nin onaylı tedarikçisidir ve altın tedarikçisi olarak TAİ’ ye hizmet vermektedir. Bunun yanında firma sektörlerinde tanınmış ana sanayilere direk olarak anahtar teslim projeler yapmaktadır. MFK Makine Freze Kalıp kurulduğu ilk günden beri istikrarlı disiplinli bir şekilde çalışmalarına ve yatırımlarına devam etmektedir.

Web sitesi

metyx-logo

Metyx

Telateks A.Ş.®’nin hızla büyüyen bölümü METYX Composites, yüksek performanslı teknik tekstil ürünleri üreticisidir. Bu ürünler; multiaxial örgüler (e-glass, aramid, karbon ve hibritler), karbon örgüler, RTM örgüler, dokuma örgüler ve vakum sarf malzemeleridir. Üretimde, yalnızca onaylı hammaddeler kullanılmaktadır ve tüm üretim süreci ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardının gereklerine sıkı bir şekilde bağlı kalınarak yürütülmekte ve en yüksek kalitede örgülerin elde edilmesi sağlanmaktadır.

Web sitesi

hazev-logo

Hazev

Canary Wharf'taki Docklands'ın kalbinde modern ve klasik Doğu Akdeniz mutfağının harmanlamasının tadını çıkarın. Muhteşem nehrin kenarında otururken, uzman Türk şeflerimizin özel olarak hazırladığı çok çeşitli yemeklerin tadına bakarken kendinizi Boğaz'ın üzerinde hayal edin. 50 kişi kapasiteli kafemiz her gün 07:00 ile açık ve sabah erken toplantıları için harika bir yer. Çay ve kahve, Türk kültüründe önemli bir rol oynar ve her zaman politik ve sosyal etkileşimin merkezinde olmuştur. Çeşitli bitkisel ve geleneksel çay çeşitlerinin yanı sıra Türk ve Barista usulü kahve de sunuyoruz. Zeytin, peynir, salata, ekmek, reçel ve baldan oluşan klasik Türk kahvaltısının tadını çıkarın ya da kendi bünyemizdeki pasta şefi tarafından Hazev'de el yapımı ağız sulandıran hamur işlerimizden birini deneyin.

Web sitesi

ekol-lojistik-logo

Ekol Lojistik

Aklı, duyguyu ve bilinci birleştiren iş yapış modelini teknolojiden aldığı ilhamla destekleyen Ekol, her zaman müşterilerine entegre, esnek ve en etkin çözümleri sunar. Ekol’ün hep bir adım ileride oluşu, yeterince iyiyle yetinmemesi müşterilerinin başarılarına hizmet ederken aynı zamanda çevresel, finansal, sosyal faydalar da sağlar. Türkiye, Almanya, İtalya, Yunanistan, Fransa, Ukrayna, Bosna Hersek, Romanya, Macaristan, İspanya, Polonya, Çekya, Bulgaristan, İsveç ve Slovenya‘da olmak üzere, kapalı alanı 1.000.000 m2‘ye yaklaşan dağıtım merkezinin yanı sıra Intermodal taşımacılığa fırsat veren 2 Ro-Ro gemisi, haftalık 48 sefer yapan blok trenleri ve 5.500 aracıyla da Ekol, Avrupa’nın önde gelen lojistik sağlayıcıları arasındadır.

Web sitesi

alisan-logo

Alışan Lojistik

Türkiye pazarının en önde gelen lojistik hizmet sağlayıcılarından olan şirketimiz, kısa zamanda Hızlı Tüketim Malları ve Kimyevi Maddeler Lojistiği alanında pazar lideri olmayı hedeflemiştir. Sürekli büyüme ve gelişmeyi hedefleyen ALIŞAN, uluslararası taşımacılıkla başlayan yolculuğuna, bünyesine farklı alanlarda çözümler üretebilen şirketleri ve hizmetleri katarak yoluna devam etmektedir; 1995 yılında güvenirlilik adına tüm sigorta işlemlerini üstlenebilecek ALIŞAN Sigorta ve Aracılık Hizmetleri A.Ş. firmasının kurulması, 1998 yılında Granül Lojistik Hizmetleri, 1999 yılında Gümrüklü/Gümrüksüz Depolama Hizmetleri, 2005 yılında Türkiye'nin ilk tanker ve “Tank Konteynır Temizleme Tesisi” olan ALIŞAN - Den Hartogh şirketinin kurulması, 2005 yılında Ar-Ge sürecinin önemini kavrayarak savunma teknolojileri alanında da destek gösteren Genetlab Gelecek Nesil Teknoloji Laboratuvar`ının kurulması ile bugünkü kurumsal ve modern noktaya ulaşmıştır.

Web sitesi

linde-logo

Linde

Linde, 2018 pro 28 milyon ABD doları (24 milyar Avro) satışla önde gelen bir endüstriyel gaz ve mühendislik şirketidir. Şirket dünya çapında yaklaşık 80.000 kişiyi istihdam ediyor ve dünya genelinde 100'den fazla ülkede müşterilere hizmet veriyor. Linde, müşterilerine yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunar ve tüm paydaşlar için uzun vadeli değer yaratır. Şirket, müşterilerin bağlantılı bir dünyada ekonomik ve çevresel performanslarını geliştirmelerine yardımcı olacak ürünler, teknolojiler ve hizmetler sunarak dünyamızı daha üretken hale getiriyor. “Sektörümüzde tartışmasız lider oluşturmak için bir araya geldiklerinde, iki dünya sınıfı organizasyonun yetenekli insanlarına liderlik etmek benim için bir ayrıcalık. Bu ekibin tüm Linde paydaşları için uzun vadeli değer yaratacağına eminim.

Web sitesi

ayfa-logo

Afya Elektronik

Endüstriyel Elektronik konusunda uzman kadrosu ve profosyonel iş prensiplerini kendisine ilke olarak benimseyen AYFA ELEKTRONİK, edindiği tecrübe ve hızlı hizmeti ile siz değerli müşterilermize hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.. Tüm endüstriyel kuruluş ve tesislerde kurulan makina yedek parça ve her çeşit endüstriyel elektronik malzemenin teminini stoklarımızdan ve yurt dışından sağlamaktayız. Firmanızın üretimine katkıda bulunacağına inadığımız bu ürünler ve sizin temininde güçlük çektiğiniz her türlü elektronik malzemeyi en uygun zaman,fiyat ve garanti kalitesi ile sağlayabilir ve her türlü endüstriyel elektronik konuda yardımcı olabiliriz.

Web sitesi

solidworks-logo

Solidworks

SOLIDWORKS 3D Cad programı, en karmaşık sorunların üstesinden gelmek için araçların genişliğini ve kritik detay çalışmalarını bitirmek için derinliği sağlar. Yeni özellikler, yenilikçi ürünlerinizi daha hızlı üretime sokmak için ürün geliştirme sürecinizi geliştirmenize yardımcı olur.

Web sitesi

ekom-logo

Ekom

EKOM, elektronik komponent satış ve pazarlaması konusunda faaliyet göstermek amacıyla 1997 yılında kurulmuştur.Her türlü yarı iletken aktif, pasif, elektromekanik devre elemanları ve çeşitli elektronik modülleri kapsayan temsilcilik ağımız sayesinde müşterilerimize proje bazlı ve komple paket olarak ürün temin edebilmekte ve uygun fiyatlar sunabilmektedir.

Web sitesi

camglass-logo

Camglass

Üretimlerini, İstanbul Esenyurt’taki tesisinde son teknolojik makinelerle yapan fabrika, Avrupa’nın en kapsamlı cam tesislerinden biri olarak hizmetlerine devam ediyor. Dünya çapındaki gelişmeleri takip eden ve uygulayan Camglass, ihracat ağının da büyümesiyle Avrupa başta olmak üzere dünyanın birçok noktasında yer alan firmalarla iş birliği içerisinde bulunmaktadır. Geçmişten bugüne deneyimleri ve hizmet kalitesini artırarak gelen Camglass, her daim iş ortaklarının yanında yürüyor. Müşteri beklentilerini üst düzeyde karşılayan yönetici kadrosuna ve aynı dili konuşabildiği bir üretim ekibine sahip olan firma, sektörün liderleri arasında yer almak için her gün daha çok gelişerek dünya pazarında da adını duyuran bir marka olma yolunda ilerliyor.

Web sitesi

platin-logo

Platin Endüstriyel Elektronik & Serigrafi

Platin Endüstriyel Elektronik&Serigrafi 2006 yılında Bursa’da kurulmuş kaliteli üretimi ve sürekli gelişmeyi ilke edinmiş bir firmadır. Firma iki ana grupta faaliyet gösteriyor. Bunlardan birincisi makine ve firmaya yönelik endüstriyel elektronik cihaz tasarımı ve imalatıdır. Diğer faaliyet alanı ise endüstriyel serigrafi baskı etiketler ve panellerdir.

Web sitesi

dowaksa-logo

Dowaksa

DowAksa, epoksi kimyası ve reçinelerinde dünya lideri olan Dow'ın gücünü ve bir numaralı akrilik elyaf üreticisi olan Aksa'nın yeteneklerini birleştirerek Haziran 2012’de kuruldu. 50:50 ortak girişimi, taşımacılık, enerji ve altyapı pazarlarına odaklanmış, endüstriyel kullanım için yüksek kaliteli, güvenilir bir şekilde tedarik edilmiş, rekabetçi fiyatlı karbon fiber sunmaktadır. Karbon elyaf endüstrisi için tam entegre bir çözüm sağlayıcısı olarak DowAksa, küresel olarak karbon elyaf müşterilerinin benzersiz taleplerini güvenilir bir şekilde karşılayacak kapasiteye ve bağlılığa sahiptir.

Web sitesi

emas-logo

E-mas Garaj Araç Kaplama

Her türlü otomobil, kamyon, otobüs, römork ve filoya, müşterileriniz tarafından daha iyi görünebilecek ve tanınabilecek uygulamalar yapılabilir. 3M ürün portföyü, baskılı grafiklerle araç tarzı oluşturma ve kişiselleştirme dahil olmak üzere her türlü uygulamayı mümkün kılar. Büyük şirket filolarından şahsi araçlara kadar, aracınızın ihtiyaçlarına en uygun çözümü e-mas garaj ile bulabilirsiniz.

Web sitesi